ପ୍ରିଜମ ନ୍ୟୁଜ ବ୍ୟୁରୋ:ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କହିବେ ନାହିଁ ଯିଏ ରବିବାରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏବଂ ଏହି ରବିବାରର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ କଥା ହେଉଛି ପରଦିନ ସୋମବାର ଅର୍ଥାତ୍ ସୋମବାର ଆସେ। ବାସ୍ତବରେ, ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଶନିବାର ଏବଂ ରବିବାର ଛୁଟିଦିନ ପରେ ସୋମବାରରେ କାମ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଯଦି ଏପରି ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ସବୁ କିଛି ଥାଆନ୍ତା, ତେବେ ସେମାନେ ଏହି ଦିନକୁ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରରୁ ହଟେଇ ଦେଇଥାନ୍ତେ। କୌତୁହଳର ବିଷୟ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଗିନିଜ ବୁକ୍ ଅଫ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ ମଧ୍ୟ ସୋମବାର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଦିନ ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ଗିନିଜ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ମତ ଦେଉଛନ୍ତି।

ସୋମବାର ଦିନ ସପ୍ତାହର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଦିନ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖି ଗିନିଜ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ ନେଟେନିଜେନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ଯାହା । ଗିନିଜ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ ଲେଖିଛି, ‘ଆମେ ସୋମବାର ସପ୍ତାହର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଦିନ ଭାବରେ ରେକର୍ଡ କରୁଛୁ। ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ‘ସୋମବାର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଦିନ’ଗିନିଜକୁ ଜବାବ ଦେଇ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏହି କାରଣରୁ ସୋମବାର ଛୁଟି ନେଉଛି।’ ଗିନିଜ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସ୍ମାର୍ଟ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆସୁ ଆସୁ ବହୁତ୍ ବିଳମ୍ବ କରିଦେଲେ। ଏଥିପାଇଁ ଗିନିଜ ପକ୍ଷରୁ ଉତ୍ତର ଦେଇ ଲେଖା ଯାଇଛି ଯେ, ହଁ, ଆମେ ଜାଣୁ । ସେହିଭଳି, ଲୋକମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ମତ ଏହାକୁ ନେଇ କଣ ରହିବ।